WYCHOWAWCA GWIAZDEK:

Barbara Socha

kontakt:

gwiazdki@przedszkole.gliwice.pl

Jestem wychowawcą grupy Gwiazdek. Lubię swój zawód, mam dobry kontakt z dziećmi. Staram się je traktować w sposób indywidualny, zaspokajać ich potrzeby i rozwijać zainteresowania. Kocham przyrodę i zwierzęta, a latem uwielbiam pływanie i wędkowanie.

04 listopada 2019
Święto drzewa 2019 W czwartek 17.10.2019 w naszym ogrodzie przedszkolaki posadziły 2 nowe drzewa, są to dąb czerwony i platan klonolistny.  Nasze przedszkolne święto obserwował niezwykły gość- ruda wiewióreczka.
04 listopada 2019
Podczas tego tygodnia Gwiazdki dowiedziały się kim są artyści:  malarz, rzeźbiarz i aktor, zwiedziliśmy też kino Amok, a także sami stworzyliśmy w przedszkolu graffiti.

CO SŁYCHAĆ U GWIAZDEK?

FORMULARZ ZAPYTANIA

Jesteśmy żywiołową grupą przedszkolaków, ciekawą świata, chłonną wiedzy, poznawania nowych zabaw i umiejętności. Uwielbiamy spacery , wycieczki ,zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Chętnie uczestniczymy w zajęciach plastycznych, muzycznych i ruchowych. Niemałą satysfakcję czerpiemy ze wspólnych występów i imprez. Lubimy słuchać bajek i opowiadań oraz spotkania z ciekawymi ludźmi . Jeśli masz ochotę nam poczytać lub opowiedzieć ciekawą historię zapraszamy.

GWIAZDKI

WIĘCEJ NASZYCH ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA DYSKU GOOGLE

KLIKNIJ I ZOBACZ

Chcesz być na bieżąco w sprawach GWIAZDEK?

Wypełnij poniższy formularz, dzięki czemu będziemy mogli stale informować Cię o tym, co dzieje się w tej grupie (przypomnimy też o zebraniach) oraz w samym Przedszkolu nr 18 w Gliwicach. Zapraszamy do NEWSLETTERA!