WYCHOWAWCA GWIAZDEK:

Barbara Socha

kontakt:

gwiazdki@przedszkole.gliwice.pl

Jestem wychowawcą grupy Gwiazdek. Lubię swój zawód, mam dobry kontakt z dziećmi. Staram się je traktować w sposób indywidualny, zaspokajać ich potrzeby i rozwijać zainteresowania. Kocham przyrodę i zwierzęta, a latem uwielbiam pływanie i wędkowanie.

09 grudnia 2019
Domyślna treść artykułu.W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

CO SŁYCHAĆ U GWIAZDEK?

FORMULARZ ZAPYTANIA

Jesteśmy żywiołową grupą przedszkolaków, ciekawą świata, chłonną wiedzy, poznawania nowych zabaw i umiejętności. Uwielbiamy spacery , wycieczki ,zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Chętnie uczestniczymy w zajęciach plastycznych, muzycznych i ruchowych. Niemałą satysfakcję czerpiemy ze wspólnych występów i imprez. Lubimy słuchać bajek i opowiadań oraz spotkania z ciekawymi ludźmi . Jeśli masz ochotę nam poczytać lub opowiedzieć ciekawą historię zapraszamy.

GWIAZDKI

WIĘCEJ NASZYCH ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA DYSKU GOOGLE

KLIKNIJ I ZOBACZ

Chcesz być na bieżąco w sprawach GWIAZDEK?

Wypełnij poniższy formularz, dzięki czemu będziemy mogli stale informować Cię o tym, co dzieje się w tej grupie (przypomnimy też o zebraniach) oraz w samym Przedszkolu nr 18 w Gliwicach. Zapraszamy do NEWSLETTERA!

09 grudnia 2019