WYCHOWACA JAGÓDEK:

Agnieszka Strassberger

kontakt:

jagodki@przedszkole.gliwice.pl

Jestem wychowawcą grupy Jagódki. W razie wszelkich pytań lub sugestii jestem do Państwa dyspozycji.

FORMULARZ ZAPYTANIA

W tym roku szkolnym jesteśmy dalej Jagódkami.
Znów mamy zamiar spędzić niezapomniane chwile w przedszkolu! :)

JAGÓDKI

WIĘCEJ NASZYCH ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA DYSKU GOOGLE

KLIKNIJ I ZOBACZ

04 listopada 2019
30 marca 2018
W ramach projektu "Ekspedycja w świat teatru" Gr. Jagódki odwiedziła MBP przy ul. Spółdzielczej.   Wszystkie zdjęcia dostępne tutaj oraz tutaj.
28 lutego 2018
26 lutego 2018
04 listopada 2019
Święto drzewa 2019 W czwartek 17.10.2019 w naszym ogrodzie przedszkolaki posadziły 2 nowe drzewa, są to dąb czerwony i platan klonolistny.  Nasze przedszkolne święto obserwował niezwykły gość- ruda wiewióreczka.
30 marca 2018
28 lutego 2018
Wyprawa na Antarktydę - to kolejne spotkanie z cyklu podróże po kontynentach, na które zabraliśmy dzisiaj 28 lutego, wszystkie przedszkolaki. Pszczółki zaprezentowały się w pingwinkowym tańcu i piosence,  przybliżając przedszkolakom te niezwykłe ptaki - mieszkańców bieguna południowego . Poznaliśmy florę
26 lutego 2018
  Moi drodzy, Martusia - nasz "URWIS" już trzeci rok walczy z wyjątkowo złośliwym nowotworem. Na początku 2015 roku zdiagnozowano u niej guza lewej nerki ( Guz Wilmsa). Od tego czasu Marta przeszła już kilka operacji ( m.in. usunięcie nerki ),
22 grudnia 2017
6 grudnia wszystkie przedszkolaki pojechały do Mrowiska na przedstawienie. Dzieciom bardzo podobały się przygody Gerdy i jej brata Kaja.

CO SŁYCHAĆ U JAGÓDEK?

Chcesz być na bieżąco w sprawach JAGÓDEK?

Wypełnij poniższy formularz, dzięki czemu będziemy mogli stale informować Cię o tym, co dzieje się w tej grupie (przypomnimy też o zebraniach) oraz w samym Przedszkolu nr 18 w Gliwicach. Zapraszamy do NEWSLETTERA!