WYCHOWAWCA PSZCZÓŁEK:

Agnieszka Kuś

kontakt:

pszczolki@przedszkole.gliwice.pl

Jestem wychowawcą grupy Pszczółki. Bardzo lubię pracę z dziećmi.
W wolnym czasie zamieniam się w mola książkowego... lub bardzo aktywnie spędzam go z Rodziną.

Witamy w Pszczółkach . Nasza grupa liczy 25 żywiołowych i sympatycznych 5 i 6 latków. Będziemy w tym roku przede wszystkim przygotowywać się do podjęcia nauki w szkole.  W dalszym ciągu będziemy poszerzać nasze zainteresowania poprzez udział w wielu ciekawych ekspedycjach.

PSZCZÓŁKI

FORMULARZ ZAPYTANIA

WIĘCEJ NASZYCH ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA DYSKU GOOGLE

KLIKNIJ I ZOBACZ

04 listopada 2019
28 lutego 2018
26 lutego 2018
04 listopada 2019
Święto drzewa 2019 W czwartek 17.10.2019 w naszym ogrodzie przedszkolaki posadziły 2 nowe drzewa, są to dąb czerwony i platan klonolistny.  Nasze przedszkolne święto obserwował niezwykły gość- ruda wiewióreczka.
28 lutego 2018
Wyprawa na Antarktydę - to kolejne spotkanie z cyklu podróże po kontynentach, na które zabraliśmy dzisiaj 28 lutego, wszystkie przedszkolaki. Pszczółki zaprezentowały się w pingwinkowym tańcu i piosence,  przybliżając przedszkolakom te niezwykłe ptaki - mieszkańców bieguna południowego . Poznaliśmy florę
26 lutego 2018
  Moi drodzy, Martusia - nasz "URWIS" już trzeci rok walczy z wyjątkowo złośliwym nowotworem. Na początku 2015 roku zdiagnozowano u niej guza lewej nerki ( Guz Wilmsa). Od tego czasu Marta przeszła już kilka operacji ( m.in. usunięcie nerki ),
22 lutego 2018
Pszczółki w ramach tygodnia bajek odwiedziły miejsce w którym bajek jest bez liku - Biblioforum.  Tego dnia wysłuchaliśmy fragmentów  książki o Pszczółkach,  braliśmy udział w warsztatach plastycznych oraz grze zręcznościowej. Jak zawsze zajęcia były wspaniałe.  Dziękujemy za zaproszenie Paniom Bibliotekarkom.
22 lutego 2018
Pszczółki w tym tygodniu słuchały swoich ulubionych bajek, a także spróbowały  wcielić się w aktorów podczas zabaw teatralnych,  Dzieci same wykonały kukiełki, a teatrzyk pacynkowy w wykonaniu Pszczółek podobał się wszystkim.

CO SŁYCHAĆ U PSZCZÓŁEK?

Chcesz być na bieżąco w sprawach PSZCZÓŁEK?

Wypełnij poniższy formularz, dzięki czemu będziemy mogli stale informować Cię o tym, co dzieje się w tej grupie (przypomnimy też o zebraniach) oraz w samym Przedszkolu nr 18 w Gliwicach. Zapraszamy do NEWSLETTERA!