Tematyka Zuchów na maj

Tematyka V

MAJOWA PRZYRODA
wzbogacanie wiadomości przyrodniczych (życie niektórych zwierząt, owadów i roślin)

ZAWODY NASZYCH RODZICÓW
poszerzanie wiedzy nt wybranych zawodów

MAMY ŚWIATA
kształtowanie rozumienia wartości jaką jest przynależność do rodziny oraz ważność relacji łączących najbliższych

Uwaga
☆ kontynuujemy ćwiczenia w czytaniu oraz rozwiązywaniu prostych zadań  matematycznych  ( dodawanie, odejmowanie)

☆jednocześnie prosimy o umożliwianie dzieciom częstszych ćwiczeń z nożyczkami ( wycinanie dowolne, wycinanie po śladzie, itp)

☆  25.05 jedziemy na wycieczkę do Toszka
       W programie: legendy o ,,Złotej kaczce” i ,,Białej damie” , zwiedzanie zamku z przewodnikiem, warsztaty plastyczne, powrót do przedszkola na obiad.

☆12.06 planujemy uroczyste pożegnanie przedszkola dla dzieci 6 letnich /Nutki + Zuchy/
        W programie: rozdanie dyplomów oraz atrakcje zabawy dla dzieci i rodziców, spotkanie zakończymy wakacyjną dyskoteką.
Szczegółowe informacje podamy w terminie późniejszym.

06 maja 2017