Kilka ważnych spraw dla Rodziców dzieci przedszkola zbiorczego

Dzieci obowiązkowo powinny posiadać :

• obuwie zmienne, antypoślizgowe, nie wiązane,
  • ubranie nie krępujące ruchów, pozwalające na samodzielne korzystanie z toalety.
  • dużą paczkę chusteczek higienicznych,
  • zmienną bieliznę w worku przedszkolnym wyraźnie podpisanym nazwiskiem i imieniem.

Przyjmowane są tylko dzieci zgłoszone.
 Dzieci niezgłoszone po uprzednim uzgodnieniu z dyrekcją placówki.

Opłaty dokonujemy z góry do 7 lipca nawet wówczas, gdy dziecko przychodzi później. Dołączamy swój nr konta. Przy przelewie należy wpisać za jakie dziecko to wpłata np. Za pobyt w lipcu Jana Krakowskiego, gdyż rodzice mają różne nazwiska.

UWAGA ! Brak wpłaty do 7-go  skutkuje tym ,że dziecko od 10-tego lipca jest nieprzyjęte. Zwroty na podawany nr konta po zakończonym miesiącu.

Prosimy Rodziców o racjonalne ubieranie dzieci - w razie zapowiadanych upałów ochrona głowy, przewiewne ubranie, ewentualnie krem z filtrem UV.
W razie deszczu - nieprzemakalne buty, kurtka przeciwdeszczowa.
Najlepiej podpisać wszystkie rzeczy.

Przypominamy, że przedszkole czynne jest od 6:30 - 17:00. Dzieci przyprowadzamy najpóźniej do 8:45.
Prosimy Rodziców z innych przedszkoli o posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości - może być sprawdzany przy odbiorze dziecka !  Osoby inne niż rodzice muszą być pisemnie upoważnione i tez posiadać dowód tożsamości do identyfikacji .

Dziękujemy za ułatwienie nam organizacji pracy !

04 lipca 2017