WYCHOWAWCA KRASNOLUDKÓW:

Elżbieta Ożóg

kontakt:

krasnoludki@przedszkole.gliwice.pl

Jestem wychowawcą w grupie ,,Krasnoludki". Praca z dziećmi jest moją pasją. Interesuję się muzyką,  przyrodą, lubię aktywność ruchowo- sportową, uwielbiam podróże - te małe i  te duże :)

04 listopada 2019
Święto drzewa 2019 W czwartek 17.10.2019 w naszym ogrodzie przedszkolaki posadziły 2 nowe drzewa, są to dąb czerwony i platan klonolistny.  Nasze przedszkolne święto obserwował

CO SŁYCHAĆ U KRASNOLUDKÓW?

Nasza grupa to 3-4-latki (11 dziewczynek i 10 chłopców). Ponieważ Krasnoludki to ciekawskie ludki, zamierzamy odkrywać świat bliższy i dalszy poprzez wesołe zabawy: w sali i poza nią.  Będą też zabawy z j.angielskim, muzyka, plastyka, ruch - to jest to co Krasnoludki lubią najbardziej!

FORMULARZ ZAPYTANIA

KRASNOLUDKI

WIĘCEJ NASZYCH ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA DYSKU GOOGLE

KLIKNIJ I ZOBACZ

Chcesz być na bieżąco w sprawach KRASNOLUDKÓW?

Wypełnij poniższy formularz, dzięki czemu będziemy mogli stale informować Cię o tym, co dzieje się w tej grupie (przypomnimy też o zebraniach) oraz w samym Przedszkolu nr 18 w Gliwicach). Zapraszamy do NEWSLETTERA!

28 lutego 2018
Wyprawa na Antarktydę - to kolejne spotkanie z cyklu podróże po kontynentach, na które zabraliśmy dzisiaj 28 lutego, wszystkie przedszkolaki. Pszczółki zaprezentowały się w pingwinkowym