WYCHOWAWCA MISI:

Iwona Majdecka

kontakt:

misie@przedszkole.gliwice.pl

Jestem wychowawcą grupy Misie.

TEMATYKA MIESIĄCA XI 1.    Moje miasteczko ( Dziecko): - poprawnie stosuje pojęcia „ wysoki”, „ niski”, - rozwija orientację w przestrzeni, - klasyfikuje przedmioty ze względu na podane kryterium, - doskonali umiejętność liczenia, - bierze udział w zabawach ruchowych. 2.
04 listopada 2019
Święto drzewa 2019 W czwartek 17.10.2019 w naszym ogrodzie przedszkolaki posadziły 2 nowe drzewa, są to dąb czerwony i platan klonolistny.  Nasze przedszkolne święto obserwował niezwykły gość- ruda wiewióreczka.
16 października 2019
Nasze przedszkole, w tym grupa Misie i grupa Biedronki przystąpiły do projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Jest to projekt, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa. Dzieci wraz z nauczycielem wybiorą  grupową maskotkę – Misia, który w roku szkolnym
10 października 2019
W ramach projektu "Mały miś w Świecie wielkiej literatury" grupę Misie odwiedziła mama Olivi :)  Pani Ewa wspierając akcję przeczytała dzieciom bajkę pt. Złotowłosa i trzy misie.  Za wizytę serdecznie dziękujemy :)
02 października 2019
TEMATYKA MIESIĄCA- PAŹDZIERNIK 1.    Pani Jesień puka do drzwi ( Dziecko): - słucha utworu literackiego, - rozwija poczucie rytmu i tempa, - polisensorycznie poznaje liście, - obserwuje przyrodę i dostrzega, jak się zmienia, - posługuje się określeniami dotyczącymi zjawisk pogodowych,

CO SŁYCHAĆ U MISIÓW?

FORMULARZ ZAPYTANIA

MISIE

Grupa Misie

WIĘCEJ NASZYCH ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA DYSKU GOOGLE KLIKNIJ I ZOBACZ

Chcesz być na bieżąco w sprawach MISIÓW?

Wypełnij poniższy formularz, dzięki czemu będziemy mogli stale informować Cię o tym, co dzieje się w tej grupie (przypomnimy też o zebraniach) oraz w samym Przedszkolu nr 18 w Gliwicach. Zapraszamy do NEWSLETTERA!

04 listopada 2019
28 lutego 2018
Wyprawa na Antarktydę - to kolejne spotkanie z cyklu podróże po kontynentach, na które zabraliśmy dzisiaj 28 lutego, wszystkie przedszkolaki. Pszczółki zaprezentowały się w pingwinkowym tańcu i piosence,  przybliżając przedszkolakom te niezwykłe ptaki - mieszkańców bieguna południowego . Poznaliśmy florę