WYCHOWAWCA MOTYLKÓW:

Paulina Król

Jestem nauczycielem kontraktowym. Ukończyłam studia licencjackie w Gliwickiej Wyższej
Szkole Przedsiębiorczości o kierunku: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Tytuł magistra zdobyłam na uczelni Humanitas kończąc kierunek: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z językiem angielskim.
Odbyłam również szkolenie: Terapia ręki i zaburzeń motoryki małej diagnoza-terapia-masaż I i II stopnia oraz szkolenie z Metody Dobrego Startu wg. Pani profesor Marty Bogdanowicz.

21 sierpnia 2020
Zebrania organizacyjne z Rodzicami na rok szkolny 2020/2021 Przy ładnej pogodzie zebrania odbędą się  w ogrodzie przedszkolnym, maseczki obowiązkowo, ograniczenie osób obecnych do minimum / 1 rodzic, bez dzieci/ Przy deszczu - maseczki, dezynfekcja, minimalna liczba osób, bez dzieci. 1

CO SŁYCHAĆ U MOTYLKÓW W ROKU 2020/21?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ

MOTYLKI

Motylki to grupa licząca 25 dzieci 5-cio oraz 6-cio letnich. Dzieci są żywiołowe oraz bardzo uzdolnione muzycznie. Szybko się uczą, lubią wszelkie aktywności ruchowe oraz przebywanie na dworze. Często wychodzimy na spacery do pobliskiego parku doglądać zmian zachodzących w przyrodzie oraz zrelaksować się przy tężni solankowej.

WIĘCEJ NASZYCH ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA DYSKU GOOGLE KLIKNIJ I ZOBACZ

Chcesz być na bieżąco w sprawach MOTYLKÓW?

Wypełnij poniższy formularz, dzięki czemu będziemy mogli stale informować Cię o tym, co dzieje się w tej grupie (przypomnimy też o zebraniach) oraz w samym Przedszkolu nr 18 w Gliwicach. Zapraszamy do NEWSLETTERA!

21 sierpnia 2020

DLA RODZICA