Konto Rady Rodziców

- Technik terapii zajęciowej- Studium Medyczne w Rudzie Śląskiej

ZOSTAW WIADOMOŚĆ

NUTKI

Nutki, to grupa 5latków. Grupa liczy 25 dzieci, wśród których jest 10 dziewczynek i 15 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współdziałania w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.
W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają wiedzę, rozwijają swoje umiejętności.
Przed nimi bowiem ważne wyzwanie- wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie jest wykonywanie zadań w kartach pracy z pakietu „ Planeta dzieci”.

Z uśmiechem na twarzy i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

WIĘCEJ NASZYCH ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA DYSKU GOOGLE KLIKNIJ I ZOBACZ

21 sierpnia 2020
Zebrania organizacyjne z Rodzicami na rok szkolny 2020/2021 Przy ładnej pogodzie zebrania odbędą się  w ogrodzie przedszkolnym, maseczki obowiązkowo, ograniczenie osób obecnych do minimum / 1 rodzic, bez dzieci/ Przy deszczu - maseczki, dezynfekcja, minimalna liczba osób, bez dzieci. 4
21 sierpnia 2020

CO SŁYCHAĆ U NUTEK W ROKU 2020/21?

Chcesz być na bieżąco w sprawach NUTEK?

Wypełnij poniższy formularz, dzięki czemu będziemy mogli stale informować Cię o tym, co dzieje się w tej grupie (przypomnimy też o zebraniach) oraz w samym Przedszkolu nr 18 w Gliwicach. Zapraszamy do NEWSLETTERA!

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 18 W GLIWICACH

DLA RODZICA