Szkubaczki - warsztaty w Żorach

Warsztaty pt Szkubaczki

Na warsztatach  w Żorach jak zwykle nie zabrakło wielu atrakcji dla dzieci.
Przedszkolaki najpierw swoich sił spróbowały w pisaniu prawdziwym gęsim piórem i po chwili powstały piękne wizytówki.

Kolejnym etapem było skubanie piór na poduszkę, a dzieci bardzo chętnie pokazały, że potrafią ,,fachowo,, napełnić wsyp.

Później przyszła kolej na przetestowanie poduszek i pierzyn na materacu z ,,słomianym” wkładem.

Zajęcia jak zwykle miały przerwę na poczęstunek,  po którym dzieci wzięły udział w zabawie tanecznej z gąską, a finałem był konkurs na udekorowanie gąski.
Do konkurencji stanęły 3 zespoły: Pszczółek, Nutek i Jagódek. Zwyciężyły Jagódki. Gratulujemy.
Z wycieczki wszyscy wróciliśmy w wyśmienitych humorach. Dziękujemy.

Wszystkie zdjęcia dostępne tutaj.

11 lutego 2019