Tematyka Jagódek na luty

Tematyka zajęć w lutym

1. Ferie to jest super sprawa, odpoczynek i zabawa.
2. Do sklepów wyruszamy gdy zakupy robić mamy.
3. Podróżować  każdy może, na rowerze, na motorze.
4. Taki nastrój jest w teatrze, że zachwycam się gdy patrzę.

W lutym przypomnimy zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu.
Poznamy piękno górskiego krajobrazu, zwrócimy uwagę na elementy kultury góralskiej- gwarę, stroje, muzykę. Sprawność manualną i wyobraźnię plastyczną rozwijać będziemy podczas zabaw konstrukcyjnych, plastyczno - technicznych.
W drugim tygodniu zajęć i zabaw poznamy specyfikę zawodu sprzedawcy. Utrwalimy nasze umiejętności matematyczne związane z dodawaniem, odejmowaniem, mierzeniem, ważeniem, orientacją w przestrzeni, numerowaniem i prawidłowym posługiwaniem się liczebnikami porządkowymi.
Wiedzę na temat wybranych pojazdów, różnych sposobów podróżowania i bezpieczeństwa w czasie podróży uzupełnimy w kolejnym tygodniu naszych zajęć.
Magię teatru odkryjemy podczas zabaw teatralnych, dramowych i pantomimicznych. Doskonalić będziemy również umiejętność samodzielnego, odważnego tworzenia dłuższych, poprawnych logicznie i gramatycznie wypowiedzi.

03 lutego 2018