WYCHOWAWCA MISI:

Iwona Majdecka

kontakt:

misie@przedszkole.gliwice.pl

Jestem wychowawcą grupy Misie.

04 listopada 2019
Święto drzewa 2019 W czwartek 17.10.2019 w naszym ogrodzie przedszkolaki posadziły 2 nowe drzewa, są to dąb czerwony i platan klonolistny.  Nasze przedszkolne święto obserwował niezwykły gość- ruda wiewióreczka.

CO SŁYCHAĆ U MISIÓW?

FORMULARZ ZAPYTANIA

WESOŁE MISIE

Grupa I to My maluszki „ Wesołe Misie”.
Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu i mamy po 3 lata.
Przechodzimy teraz trudny proces adaptacji, ale rozstania z Rodzicami nie są już takie ciężkie. Jesteśmy wesołą i pełną pomysłów grupą. Tworzymy zgrany i zwarty zespół. Czas upływa nam bardzo wesoło wśród wspólnych zabaw muzycznych i ruchowych, a także innych zajęć.
Mamy wspaniałe zabawki , z którymi czasami ciężko się rozstać.
Lubimy nasze przedszkole, jesteśmy tu bezpieczni i dobrze się tu czujemy.
Zawsze z nami są Panie, które w razie potrzeby pomogą i przytulą.

WIĘCEJ NASZYCH ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA DYSKU GOOGLE KLIKNIJ I ZOBACZ

Chcesz być na bieżąco w sprawach MISIÓW?

Wypełnij poniższy formularz, dzięki czemu będziemy mogli stale informować Cię o tym, co dzieje się w tej grupie (przypomnimy też o zebraniach) oraz w samym Przedszkolu nr 18 w Gliwicach. Zapraszamy do NEWSLETTERA!

04 listopada 2019
28 lutego 2018
Wyprawa na Antarktydę - to kolejne spotkanie z cyklu podróże po kontynentach, na które zabraliśmy dzisiaj 28 lutego, wszystkie przedszkolaki. Pszczółki zaprezentowały się w pingwinkowym tańcu i piosence,  przybliżając przedszkolakom te niezwykłe ptaki - mieszkańców bieguna południowego . Poznaliśmy florę
26 lutego 2018
  Moi drodzy, Martusia - nasz "URWIS" już trzeci rok walczy z wyjątkowo złośliwym nowotworem. Na początku 2015 roku zdiagnozowano u niej guza lewej nerki ( Guz Wilmsa). Od tego czasu Marta przeszła już kilka operacji ( m.in. usunięcie nerki ),
22 grudnia 2017
6 grudnia wszystkie przedszkolaki pojechały do Mrowiska na przedstawienie. Dzieciom bardzo podobały się przygody Gerdy i jej brata Kaja.
21 listopada 2017
W piątek gościliśmy w przedszkolu Panią Monikę z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami “Bezpieczna Łapa”  Przedszkolaki poznały Żorżetkę, malutkiego yorka przygarniętego przez nią ze schroniska. Pani Basia opowiedziała nam o potrzebach jej podopiecznych oraz podziękowała Wszystkim przedszkolakom za ogromne serce, pieniążki