WYCHOWAWCA ŻABEK:

Paulina Król

kontakt:

zabki@przedszkole.gliwice.pl

Jestem wychowawcą grupy Żabki.

FORMULARZ ZAPYTANIA

ŻABKI

Do grupy Żabki uczęszczają 3 i 4-latki. Grupa liczy 21 dzieci – 9 dziewczynek, 12 chłopców.
W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, otaczającego nas świata oraz dostrzeżenia innych. Uczymy się też samodzielności w działaniu. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami oraz kolorujemy. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci uwielbiają również wykonywać przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych. Po ciężkiej pracy odpoczywamy na leżaczkach słuchając muzyki lub czytanych bajek aby nabrać siły do kolejnych działań.

WIĘCEJ NASZYCH ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA DYSKU GOOGLE KLIKNIJ I ZOBACZ

04 listopada 2019
Święto drzewa 2019 W czwartek 17.10.2019 w naszym ogrodzie przedszkolaki posadziły 2 nowe drzewa, są to dąb czerwony i platan klonolistny.  Nasze przedszkolne święto obserwował niezwykły gość- ruda wiewióreczka.
04 listopada 2019

CO SŁYCHAĆ U ŻABEK?

Chcesz być na bieżąco w sprawach ŻABEK?

Wypełnij poniższy formularz, dzięki czemu będziemy mogli stale informować Cię o tym, co dzieje się w tej grupie (przypomnimy też o zebraniach) oraz w samym Przedszkolu nr 18 w Gliwicach. Zapraszamy do NEWSLETTERA!