WYCHOWAWCA KRASNOLUDKÓW:

Elżbieta Leniart

kontakt:

krasnoludki@przedszkole.gliwice.pl

Jestem wychowawcą grupy Krasnoludki. Bardzo lubię pracę z dziećmi. W wolnych chwilach relaksuję się przy dobrej książce - szczególnie beletrystycznej. W czasie letniego wypoczynku lubię pływać i chodzić na grzyby.

24 maja 2019
Zapraszamy na występy z okazji Dnia Matki  poniedziałek 27 maja  Żabki o godz. 15.30 Misie o godz. 16.15 wtorek 28 maja  Jeżyki o godz. 15.30
04 kwietnia 2019
Szanowni Państwo – Rodzice przedszkolaków Przedszkola Miejskiego Nr 18 w Gliwicach, informuję, że w wyniku pozytywnego wyniku referendum strajkowego, nasze przedszkole przystępuje od 8 kwietnia

CO SŁYCHAĆ U KRASNOLUDKÓW?

Grupa ,, Krasnoludki" liczy 25 dzieci.
Większość zespołu to 6-latki (19dzieci), które w ciągu całego roku będą aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w szkole. Pomimo dołączenia do Zuchów dzieci z byłej gr,, Gwiazdek" wszyscy są otwarci na nowe znajomości i budowanie silnych więzi.
W czasie spędzonym w p.lu dzieci będą poszerzać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności.
Przed nimi bowiem ważne wyzwanie - wkroczenie w świat liter i liczb. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostają tegorocznym wyzwaniom, a pobyt w p.lu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.
Z życzeniami udanego roku szkolnego dla dzieci i ich rodziców - wych. Elżbieta Leniart
i p. Agnieszka Strassberger

FORMULARZ ZAPYTANIA

KRASNOLUDKI

WIĘCEJ NASZYCH ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA DYSKU GOOGLE

KLIKNIJ I ZOBACZ

Chcesz być na bieżąco w sprawach KRASNOLUDKÓW?

Wypełnij poniższy formularz, dzięki czemu będziemy mogli stale informować Cię o tym, co dzieje się w tej grupie (przypomnimy też o zebraniach) oraz w samym Przedszkolu nr 18 w Gliwicach). Zapraszamy do NEWSLETTERA!

24 maja 2019
04 kwietnia 2019